O mně

Něco o mně

Vydala jsem dvě autorská alba – Černá (2019) a Díky vám (2023), která odrážejí různé etapy mého života, hlasu i tvůrčího hledání.

Při koncertech mě většinou doprovází skupina NV Band:
Martin Rufer nebo Jan Kučera – klavír,
Lukáš Pelikán – kytary,
Miloš Dvořáček – bicí,
Jan Tengler- kontrabas.

Miluju moře, pastelové barvy, sovy, humor a životní příběhy.